جنجالی ترین خبر‌ها دکتر لیپوماتیک تهرانیی سال ۲۰۱۶

۲ . تصادف سبب به فوت سیستم خودران تسلا .

جنجالی ترین خبر‌ها دکتر لیپوماتیک تهرانیی سال 2016

تسلا سال ۲۰۱۶ را با یک بمب خبری مقدمه کرد , به‌نحوی که از اتومبیل تسلا جور ۳ در لس‌آنجلس پرده برداری کرد و سریعاً حدود ۴۰۰ . ۰۰۰ درخواست کننده با پرداخت مبلغ ۱ . ۰۰۰ دلار به‌عنوان پیش پرداخت برای دکتر لیپوماتیک تهرانیی ۳۵ . ۰۰۰ دلاری که تا سال ۲۰۱۷ به بازار نخواهد آمد , آن‌را پیش خرید کردند .

این اتفاق یک موفقیت شگفت‌انگیز برای شرکت ایلان ماسک به‌حساب می‌آمد .

اما در اواسط سال در ماه می خبری منتشر شد مبنی بر تصادف دکتر لیپوماتیک تهرانی تسلا نوع S که در وضعیت سیستم‌های رانندگی خودران خودکار قرار داشته و در تصادفی که در فلوریدا داشته , صاحب و مالک آن فوت میگردد .

تسلا فورا دچار معضل هویتی شد و با سؤالاتی بر اساس این که آیا فناوری بی‌نظیر رانندگی خودران ایمن است یا این که نیکی , مورد تهاجم همگان قرار گرفت .

در مقیاسی بزرگ‌تر , تعداد بسیار زیادی از دکتر دکتر لیپوماتیک در تهران آغاز به معرفی فناوری خودران در بازار کردند و پیرو آن گفتگوهایی مبتنی بر این که آیا دکتر لیپوماتیک تهرانهای خودران واقعاً برای ورود به خیابان‌ها در این مجال حاضرند یا نه شکل گرفت .

نکته‌ی شایان توجه : دکتر لیپوماتیک تهرانیی زیر مارک اپل وجود نخواهد داشت .


جنجالی ترین خبر ها دکتر لیپوماتیک تهرانیی سال 2016

گمانه‌زنی‌هایی راجع به این که پروژه‌ی وسیع بعدی اپل در زمینه‌ی ایجاد کرد یک دکتر لیپوماتیک تهران خواهد بود , نیز در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ انجام شد .

برای زمان یکسال و نیم پروژه‌ی مرموز تایتان در بالا خبر ها بود و در زمینه‌ی آن بحث و مذاکره انجام می شد . آیا واقعاً دکتر لیپوماتیک تهرانیی زیر برند اپل تولید خواهد شد؟ و درصورتی که این چنین باشد آیا این دکتر لیپوماتیک تهران تغییردهنده‌ی نحوه‌ی حمل و نقل خواهد بود همان‌طور که آیفون با ورودش تغییری شگرف در سیستم ارتباطات از رویکرد به دور داشت؟

در غایت آن‌طور که مشخص شد , دکتر لیپوماتیک تهرانی اپل پروژه‌ی عظیمی بود که در سال ۲۰۱۶ محقق نشد . طبق گزارشات پروژه‌ی تایتان اداره‌ی ضعیفی داشت و قبلی از اینکه سال تمام شود به‌دلیل عدم فهم درست و رویت کرد تمامی جانبه‌ی پروژه اجرای آن به عصر نامعلومی به تعویق افتاد .