هیوندای i30 فست بک , معرفی شد

در بخش تنوع رنگ , قابلیت و امکان تعیین ۱۲ رنگ برای بدنه و سه جور رنگ برای تودوزی دکتر لیپوماتیک تهران موجود هست . در حالتی‌که که جور فست‌بک را در کنار نوع هاچ‌بک قرار دهید , متوجه کاهش ارتفاع ۵ میلی‌متری شاسی خواهید شد . هیوندای همچنین اندازه سفتی سیستم تعلیق را ۱۵ درصد ارتقا داده است تا هندلینگ دکتر لیپوماتیک تهران بهبود پیدا نماید . در زمینه ی بعدها فرنگی این جور می بایست گفت دارای ۱۴۲۵ میلی‌متر طول و ۴۴۵۵ میلی‌متر ارتفاع است که از این حیث هم ۱۱۵ میلی‌متر طول بیشتری از نوع هاچ‌بک داراست .

هیوندای i30 Fastback

به گفته‌ی هیوندای این نوع از امکانات ایمنی استاندارد بخش اعظمی برخوردار است که آن را تبدیل به یکی‌از ایمن‌ترین دکتر لیپوماتیک تهرانها در این کلاس مینماید . از این امکانات می‌توان به مواردی چون سیستم ترمز واجب مداد , سیستم هشدار هوشیاری راننده , چراغ‌های هوشمند و سیستم هشدار میان خطوط را اسم پیروزی . به‌صورت سفارشی نیز می‌توان رادار هشدار عابر پیاده را برای این دکتر لیپوماتیک تهران پیشنهاد داد که این سیستم قادر است با منفعت از راداری که در جلوی دکتر لیپوماتیک تهران نصب میشود , از تصادف با عابر پیاده پیشگیری کند . سایر امکانات ایمنی دربرگیرنده کروز در دست گرفتن هوشمند توسعه یافته , سیستم هشدار ترافیک پشت رمز و سیستم داده ها محدودیت سرعت میشوند که‌این آخرین , سیستمی است که در هر لحظه حداکثر سرعت مجاز در هر مکانی را برای راننده سناریو می دهد .

هیوندای i30 Fastback

درباره ی تجهیزات ارتباطی , می بایست به یک نمایشگر ۸ اینچی لمسی روی داشبورد اشاره کرد که با اپل کارپلی و اندروید اتو سازش دارااست و به یار آن یک اشتراک ۷ ساله‌ی سرویس‌های LIVE نیز به مشتریان اعطا خواهد شد که می‌توانند با استفاده از آن , داده ها مربوط به شرایط آب و هوا , ترافیک , دوربین‌های سرعت و جستجوی آنلاین را در اختیار داشته باشند . شارژر بی‌سیم تلفن همراه نیز در‌این اتومبیل وجود دارد .

هیوندای i30 Fastback

در بخش قوای فنی , هیوندای برای i30 فست‌بک دو گونه پیشرانه در حیث گرفته است که اولی چهار سیلندر ۱ . ۴ لیتری با اسم T - GDI است . این پیشرانه به سیستم تزریق مستقیم سوخت و توربوشارژر مجهز است و می تواند ۱۴۰ اسب بخار اقتدار تولید نماید . پیشرانه‌ی بعدی , ۱ لیتری ۳ سیلندر است که ۱۲۰ اسب بخار اقتدار داراست و نظیر پیشرانه‌ی قبل به توربوشارژر و سیستم تزریق مستقیم سوخت مجهز است . پیشرانه‌ی ۱ . ۴ لیتری را می‌توان با یک جعبه‌دنده‌ی ۶ سرعته‌ی دستی یا این که ۷ سرعته‌ی دوکلاچه خریداری کرد ; اما مدل ۱ لیتر صرفا به‌صورت دنده دستی عرضه خواهد شد .

هیوندای i30 Fastback

یک پیشرانه‌ی ۱ . ۶ لیتری توربودیزل هم برای این دکتر لیپوماتیک تهران در حیث گرفته شده است که در دو نسخه‌ی ۱۱۰ و ۱۳۶ اسب بخاری عرضه خواهد شد و می‌توان دو گونه جعبه‌دنده‌ی شش سرعته‌ی دستی و ۷ سرعته‌ی مداد برای آن توصیه بخشید .


این‌طور که هیوندای اعلام نموده است , این دکتر لیپوماتیک تهران تا پیش از سال ۲۰۱۸ در بازار اروپا عرضه خواهد شد &# متخصص لیپوماتیک تهران ;