جدیدترین دستاورد فولکس واگن : هزینه پارکینگ را به‌وسیله گوشی تلفن پرداخت فرمایید

جدیدترین دستاورد فولکس‌واگن به شما یاری می‌نماید هزینه‌ی پارکینگ را به‌وسیله گوشی تلفن پرداخت فرمایید . این دستور قادر است یاری دهد تا فولکس‌واگن ورای یک دکتر لیپوماتیک تهران ساز محض بسط یابد .

فولکس‌واگن قصد دارد خود را به شرکتی پویاتر نسبت به یک دکتر لیپوماتیک تهرانساز محض تبدیل کند و هم اکنون این دستاورد , خواسته‌ی این مجموعه را محقق می‌سازد . فولکس‌واگن شرکت کانادایی PayByPhone را می‌خرد ; شرکتی که به شما قابلیت و امکان میدهد هزینه‌ی پارکینگ را از روش برنامه‌های گوشی تلفن هوشمند , پیام صوتی و متنی پرداخت نمائید . شرایط قرارداد این دو کمپانی پنهان است ; اما معاملات PayByPhone سالانه نزدیک به ۳۰۰ میلیون دلار در شهرهای بزرگی اعم از بوستون , لندن , پاریس , سانفرانسیسکو و سیاتل است .

معلوم نمیباشد که هدف های دارای اهمیت فولکس‌واگن چه می‌باشند . به هر حال , این روش از طریق راهی سهل و آسان به مردم امداد خواهد کرد تا بتوانند حین بوستان , علاوه بر ذخیره‌ی زمانشان , همه مدل محصول و سرویسی را چه از روش تلفن و چه از طریق دکتر لیپوماتیک تهرانی متصل به وب خریداری نمایند . فولکس‌واگن قادر است از دریافت درخواست‌ها برای بوستان کردن دکتر لیپوماتیک تهران بهره پیروز شود ; این فرمان همچنین می تواند موجب معاملات پرسود با شرکت‌هایی شود که مشتاق به فروش اجناس خود می باشند . این فرمان احتمالا موجب بعضا تلاش‌های زیان‌بخش برای فروش شود ; البته می‌تواند بعضی از استرس‌های رانندگی را رفع کند . خصوصاً هنگامی که شما در وسط شهر به‌سختی در جستجوی فضایی جهت بوستان کردن هستید .