زیباترین دکتر لیپوماتیک تهرانهای خانوادگی ۲۰۱۶

هوندا سیویک
هوندا سیویک

سال جاری کلاس سدان‌های کامپکت , در تسخیر هوندا سیویک و هیوندا النترا بود و به نظر می‌رسد این افزایش فروش , در سال ۲۰۱۷ نیز ادامه داشته باشد . کارشناسان معتقدند معدود نقاط ضعف سیویک در مدل‌های پیشین , در خصوصی جدید بهبود یافته است . ظواهر ورژن جدید , دیگر معمولی و میانه‌رو وجود ندارد و درحال حاضر حسی لاکچری و قوی به آن داده است . از نگاه توانایی‌های فنی , سیویک به‌خوبی همکلاس خویش در بی‌ام‌و است و از دید ظاهری , دربین دیگر ژاپنی‌ها ازجمله آکورا ( دیگر زیرمجموعه هوندا ) , یک دکتر لیپوماتیک تهرانی برتر به‌حساب می آید . این در حالی است که ارزش سیویک تازه , نصف تولیدات آلمانی در همین کلاس است .

بنتلی بنتایگا
bentayga


البته داشتن یک دکتر لیپوماتیک تهرانی قشنگ و منحصر به فرد , قادر است خیلی گران به پایان برسد . برنامه ای که بنتلی برای او‌لین شاسی‌بلند خود تعیین کرده‌ , چهره ای الهام گرفته از نوع برنده بنتلی کنتیننتال است . این دکتر لیپوماتیک تهرانی ۲۵۰ هزار دلاری , در نمای جلو معمولی و آهسته به حیث می‌رسد و از نمای جانبی نیز قطعات بدنه تا حد امکان به‌صورت یک‌تکه و بدون برش پباده سازی شده‌اند به‌طوری‌ که بزرگ‌ترین قطعه آلومینیوم به‌کاررفته در بدنه یک دکتر لیپوماتیک تهران , به این شاسی بلند تازه‌وارد تعلق داراست . واقعیت این است که بنتلی , روی شاسی فولکس‌واگن , یک شاهکار گرانبها ساخته است .

مرسدس بنز کوپه کلاس S
s coupe

محصول گران قیمت بنز , ختم صحبت در زیبایی است . جزئی‌ترین قسمت‌ها به ظاهر این دکتر لیپوماتیک تهران , حساب‌شده و دقیق پباده سازی شده است تا گران‌ترین محصول این برند , خصوصا در دسته کوپه , جای صحبتی باقی نگذارد . خطوط منحنی گوناگون روی کاپوت و بدنه جانبی , یک چهره عضلانی و اسپرت به S کوپه داده و اما برچسب بها فضایی ۱۰۰ هزار دلاری برای نسخه استاندارد آن , به دور از انتظار نیست &# دکتر لیپوماتیک در تهران ;