با اسمارت ForTwo الکتریکی دسته ۲۰۱۷ آشنا شوید

سومی نسل اسمارت فورتو که در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شد در مقایسه با نسل پیشین دارای تغییرات زیاد چشمگیری بود . این اتومبیل با همیاری دکتر لیپوماتیک در تهران رنو ایجاد شده است و پباده سازی فرنگی آن سنتی‌تر و طول کاپوت جلو هم ارتقاء یافته و طراحی داخلی هم به کلی دگرگون شده‌است . برای این دکتر لیپوماتیک تهران سه دسته پیشرانه قابل گزینش است . این جور هم همانند نسل گذشته خویش , دارای مدل‌های کانورتیبل و AMG است و در نمایشگاه دکتر لیپوماتیک تهرانی پاریس ۲۰۱۶ نیز نسخه‌ی تماما الکتریکی آن معرفی شد . در‌پی همپا زومیت باشید .

اسمارت

این دسته با نام بی نقص ForTwo Electric Drive شناخته می‌شود , از یک مجموعه‌ی حرکتی برقی کاملا نو به کارگیری میکند که توان و شعاع حرکتی آن ارتقاء پیدا نموده است . همینطور برای نخستین بار , نوع الکتریکی کانورتیبل هم به ایجاد خواهد رسید که این مورد اسمارت فورتوی الکتریکی را تبدیل به تنها دکتر لیپوماتیک تهرانی کانورتیبل الکتریکی بازار می کند . از آنجایی که مجموعه‌ی فنی مشابهی در اسمارت ForFour نیز بکار رفته است به این ترتیب اسمارت فقط دکتر لیپوماتیک تهرانسازی است که همه مدل‌هایش را هم با پیشرانه‌ی احتراق داخلی و هم با پیشرانه‌ی الکتریکی عرضه می‌کند .


اسمارت

اسمارت فورتوی الکتریکی در سال ۲۰۱۷ در بازار ایالات متحده عرضه خواهد شد و نسخه‌ی کوپه‌ی آن نیز فصل بهار همان سال رونمایی می شود . دسته کابریولت ( کانورتیبل ) نیز در تابستان وارد بازار خواهد شد . حالا نگاهی نزدیک‌تر خوا‌هیم داشت به کوچک‌ترین دکتر لیپوماتیک تهرانی برقی مو جود در بازار تا ببینیم این دکتر لیپوماتیک تهران نسبت به گذشته چه تغییراتی کرده است .

پباده سازی فرنگی
اسمارت

همانند نسل قبلی اسمارت فورتو , این نسل هم از بدنه‌ی مشابهی در نسخه‌ی بنزینی و دیزلی برخوردار‌است . تصاویر قانونی نشر داده شده از این دکتر لیپوماتیک تهران نشان می‌دهند که در نسخه‌ی الکتریکی از رنگ سبز در قسمت‌های جلوپنجره , سپرها , رینگ‌ها و رکاب‌های جانبی مصرف شده شده‌است ولی در حقیقت این بخش‌های سبز رنگ قسمتی از کیت بدنه‌ی با اسم Electric Drive Design package است که به صورت آپشن عرضه میگردد . در حالتی که که اسمارت الکتریکی خویش را با کیت بدنه‌ی استاندارد توصیه دهید در این صورت تنها تفاوت دکتر لیپوماتیک تهرانی با نمونه‌ی غیر الکتریکی , وجود نوشته‌ی ED بر روی ستون C است , این نوشته مخفف Electric Drive است . البته در صورتی دوست داشته باشید تا دکتر لیپوماتیک تهرانی شما خاص باشد نباید از اسمارت جدید نا آرزو شوید چون این دکتر لیپوماتیک تهران را می‌توان به اندازه متعددی فردی سازی کرد , این فردی سازی‌های گسترده , همانند مدل معمولی اسمارت شامل رنگ‌های گوناگون پنل‌های بدنه و امکانات سفارشی می‌شود .

اسمارت

ابعاد خارجی اسمارت الکتریکی تازه به شرح جدول زیر است :