تویوتا کمری ۲۰۱۸ و خصوصیت های تازه و جالب آن

نسخه‌های هیبریدی کار کشته و بهینه
تویوتا کمری ۲۰۱۸

نسخه‌های هیبریدی تویوتا کمری در دسته ۲۰۱۸ نیز ایجاد خواهند شد . نسخه‌های هیبریدی این دکتر لیپوماتیک تهران به پیشرانه‌های نو ۲ . ۵ لیتری I - 4 و دو دکتر لیپوماتیک تهران الکتریکی , جعبه‌دنده‌ی CVT به‌روزرسانی شده و باتری‌های لیتیوم یونی ( یا این که نیکل و هیدرات فلز ) مجهز خواهند بود . در نتیجه کمری ۲۰۱۸ به اندازه‌ی مدل‌های گذشته توانمند خواهد بود و احتمالا عملکرد آن به اندازه‌ی پریوس بهینه است .

اسپرت اما اقتصادی
تویوتا کمری ۲۰۱۸

علاوه بر نسخه‌های LE و XLE , کمری ۲۰۱۸ همانند نسل گذشته‌ی خود در نسخه‌ی SE نیز عرضه خواهد شد . این‌بار اما جعبه‌دنده‌ی CVT به‌کاررفته در نسخه‌ی SE به موقعیت اسپرت مجهز شده‌است که می‌تواند حس و درحال حاضر یک جعبه‌دنده‌ی ۶ سرعته را شبیه‌سازی کند . استفاده از موقعیت اسپرت به لطف سیستم‌های الکتریکی افزایش اقتدار منجر بهبود عجله دکتر لیپوماتیک تهران میگردد و این بدان معنا است که‌این دکتر لیپوماتیک تهران قادر است ایراد نماید بودن دکتر متخصص لیپوماتیک در تهران را برطرف کند . به علاوه , تویوتا برای القاء هرچه اکثر احساس اسپرت در کمری ۲۰۱۸ , در نسخه‌ی SE شیفتر پشت امر ( Paddle Shifter ) برای تعویض دنده در حالت دستی به کار گیری نموده است .

فضای بیشتر صندوق عقب
تویوتا کمری ۲۰۱۸

استفاده از پلتفرم TNGA در کمری ۲۰۱۸ بدان معنا است که باتری‌های لیتیوم یونی ( یا نیکل هیدرید در نسخه‌ی LE ) درست تحت صندلی‌های عقب قرار گرفته‌اند . این امر سبب ساز نزدیک‌تر شدن راس ثقل اتومبیل به زمین و در سود بهبود پایداری و فرمان‌پذیری اتومبیل شده‌است . علاوه بر این موارد , با آزاد شدن فضای صندوق عقب ( در مدل‌های قبلی باتری‌ها جزو فضای صندوق عقب را اشغال می‌کردند ) فضای بار بیشتری در چنگ مشتریان قرار گرفته است .

سیستم‌های ایمنی فعال
تویوتا کمری 2018 / toyota camry 2018

تویوتا در بعضی از تولیدات ۲۰۱۷ خود از سیستم ایمنی خود موسوم به Toyota Safety Sense به عنوان یک ویژگی استاندارد منفعت کرد و اکنون در کمری ۲۰۱۸ هم این سیستم ایمنی را به‌صورت استاندارد به مشتریان خویش عرضه مینماید . کمری ۲۰۱۸ به سیستم ایمنی Toyota Safety Sense P مجهز است که دربرگیرنده سیستم‌ کروز در دست گرفتن تطبیق‌پذیر , نوربالای اتومات , سیستم هشدار خروج از خطوط و سیستم کمکی فرمان میگردد . علاوه بر سیستم‌های مطرح‌شده تویوتا کمری جدید به سیستم هشدار گذشته از برخورد , سیستم تشخیص عابر پیاده , سیستم هشدار برخورد از جلو و سیستم ترمز اضطراری مجهز است .


سیستم نمایشگر هدآپ
تویوتا کمری ۲۰۱۸

تویوتا کمری ۲۰۱۸ یک کدام از اولی سدان‌های سایز متوسط است که قابلیت و امکان توصیه نمایشگر هدآپ را به مشتریان میدهد . این سیستم به شما حس نشستن در کابین یک هواپیما را القاء میکند و اطلاعاتی مثل سرعت و مسیرهای ناوبری را در بعد ها ۱۰ اینچ , درست در میدان دید راننده و روی شیشه‌ی جلوی دکتر لیپوماتیک تهران نشان می‌دهد . این سیستم به رانندگان اجازه می‌دهد فارغ از چشم برداشتن از مسیر به مسیریابی از روش سیستم ناوبری بپردازند .